10 години

10 години InStore: Работилници што едуцираат и инспирираат

11 окт 2021

Јасни, прецизни и добро осмислени презентации, збогатени со практични вежби и конкретни примери е формулата за нашите одлични работилници.

Веќе 6 години, стотици вработени од вашите компании сведочат за знаењето што го добиваат на нашите работилници и го пренесуваат во своите сектори на колегите, го применуваат во секојдневната работа. Човек постојано треба да усвојува нови знаења, а компанијата врз основа на новите трендови да чекори напред... Работилниците, во организација на InStore и „Кликер маркетинг“, се местото каде се учи и наученото се споделува.

Работилниците се наменети за лидери, КА менаџери, HR менаџери, бренд и маркетинг-менаџери, логистичари... Тие научија повеќе за преговарање, дигитален маркетинг, управување со брендот, мотивација и тимско работење, логистика...@InStore.mk
Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземањето авторски содржини (текстови и фотографии) од оваа страница е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира. 

Се вчитува следна вест...