Hashtag: 'Бојан Радун'
Видео вести

(ВИДЕО) Бојан Радун: Сопственик vs менаџер во семејна компанија

09 дек 2022
Бојан Радун, главен извршен директор на „Имлек“ и косопственик на „Нектар“ во видеоинтервјуто за InStore ни открива кои се предизвиците...
Регионално

Бојан Радун, „Имлек“: На теренот мора да бидат најдобрите

16 ное 2022
80 отсто од семејните компании не доаѓаат во рацете на втората генерација
FMCG Македонија 2022

Бојан Радун – говорник на 8 FMCG Summit Skopje

21 сеп 2022
Вчитува уште новости...