Hashtag: 'говорници '
Македонија

Интересен од почеток до крај....како помина 7 FMCG SUMMIT SKOPJE

29 окт 2021
Поучен, отвори нови можности, интересен од почеток до крај...се само дел од оценките за 7 FMCG SUMMIT SKOPJE 2021, што се одржа онлајн на 28 октомври
Македонија

Денеска следете го 7 FMCG SUMMIT SKOPJE 2021!

28 окт 2021
Над 600 учесници се регистрираа досега за да ги следат новостите и предавањата на сите теми што го засегаат секторот
FMCG Македонија 2021

Приклучете ни се утре на 7 FMCG SUMMIT SKOPJE 2021!

27 окт 2021
FMCG Македонија 2020

Признати професионалци - говорници 6 FMCG SUMMIT 2020 (2)

18 ное 2020
FMCG Македонија 2020

Антонио Зрилиќ: Стратегии за еластичен синџир на снабдување пост Ковид

13 ное 2020
Македонија

Светски познатата „гуру за реинвенција“ - ексклузивно на FMCG Summit 2020

04 ное 2020
Д-р Надја Жексембаева, бизнис сопственик, едукатор, говорник и автор е ексклизивен говорник на 6 FMCG Summit на 26 ноември
Видео вести

(ВИДЕО) Моменти од 5.FMCG SUMMIT во Скопје

03 јун 2019
Тие што дојдоа, знаат како помина 5.FMCG SUMMIT во Скопје. Останатите, погледнете што забележа камерата на InStore
Македонија

Последен ден да се пријавите - утре се одржува 5.FMCG Summit

15 мај 2019
Самитот нуди одлична можност за деловно вмрежување, стекнување нови знаења и размена на искуства
Македонија

Една недела до трговскиот настан на годината

08 мај 2019
Одбројуваме до FMCG Summit Скопје 2019... Ви ги претставуваме последните тројца говорници. Пријавете се со вашите колеги и присуствувајте...
Македонија

Две недели до 5. FMCG Summit во Скопје

02 мај 2019
Подготвени за FMCG Summit Скопје 2019? Ви претставуваме уште тројца од еминентните говорници. Погледнете ги нивните теми и заедно со вашите...
Македонија

Еминентни говорници на FMCG Summit Скопје 2019

24 апр 2019
InStore ги претставува говорниците на FMCG Summit што ќе се одржи на 16 мај во хотелот „Александар Палас“ во Скопје
Вчитува уште новости...