IN STORE in your country:
Makedonija   Slovenija   Hrvatska   Srbija   BiH  
Povratak na pocetnu stranu  
  Македонија Четврток, 23.03.2017 || „Јафа“ ја купи „Банини“ по почетната цена од 15 милиони евра  |  „Витаминка“ се претстави на Food Expo во Атина  |  Продажните објекти на „Виталиа“ на Google Street View  |  „Лакталис“ со повисока понуда за целосно преземање на „Пармалат“  |  „Унилевер“ ќе продава брендови маргарини и путери  |  „Агрокор“ работи на нов бизнис-модел  |  Продолжува порастот и позитивните резултати на „Тиквеш“  |  Сребрени медали за македонските вина на Chardonnay du Monde  |  „Казино“ се повлекува од српскиот пазар  |  „Хајнекен“ се отвора кон британскиот пазар за безалкохолно пиво  |  Старите семиња од Словенија во маркетите на „Шпар“  |  „Пекабеско“ инвестира над 1,4 милиони евра во нова опрема  |  „Пивара Скопје“ прва и единствена во регионот ја доби лиценцата за Laško  |  СКМ: Од блокадите на Коридорот 10 трпи целата економија  |  Pepsi Max додава варијанта со ѓумбир  |  „Теско“ отвора телефонска линија за спречување загуба на храна  |  „Сарајевска пивара“ се претстави пред идните колеги  |  Недела на виното цвичек на крајот од мај  |  Очекувајте го мартовскиот број на InStore  |  „Еуроспин“ ја отвори 47. продавница  |   ||
   

Naturaverde Monster

Детски сет Naturaverde Monster + подарок играчка
 
 
Детски сет (женски и машки), кој содржи шампони Frozen или Batman без парабени и многу интересни соодветни играчки за девојчиња и за момчиња.

Производите од линијата Naturaverde не содржат алкохол, фосфати, СЛС/СЛЕС, бои, никел, хром и кобалт, дерматолошки се тестирани, со сертификат ICEA.

 

 

 
Производител: „Со.ди.ко" - Италија
Увозник и дистрибутер:
„Евро стил трејд",
ул. „Качанички пат", бр. 130, Скопје
Веб-станица: www.evrostiltrejd.com.mk
Телефон и факс: +398 25 204 443

 
Новитети за на полица
 
 
 
back to top