IN STORE in your country:
Makedonija   Slovenija   Hrvatska   Srbija   BiH  
Povratak na pocetnu stranu  
  Македонија Недела, 20.05.2018 || Едукативен и инспиративен ден за паметење  |  Утре се одржува 4. FMCG Summit Скопје 2018  |  „Игло“ ја зголеми продажбата за 15%  |  Ванилата поскапа од среброто  |  Нова инвестиција на „Даути комерц“  |  Потрошувачите ги избраа производите на годината  |  „Хенкел“ останува посветен на продолжување на порастот  |  Цените на индустриските производи пониски на месечно, повисоки на годишно ниво  |  Решенија за поефикасно и поефективно работење  |  Преработувачите очекуваат поголема конкурентност на домашниот пазар  |  „Монделез“ го презема „Тејтс бејк шоп“  |  „Нестле“ ќе го продава кафето на „Старбакс“  |  Плаќање со мобилен телефон во „Меркатор“   |  Се укинуваат временските ограничувања за продажба на алкохол  |  Потрошувачката на пиво е најголема во последните пет години  |  „Подравка“ со најдобри резултати во историјата  |  Суперлативи од „Вајн адвокејт“ за три вина на „Стоби“  |  „Виталиа“ ќе вработува ученици по нивното матурирање   |  „Меркатор“ забележа загуба од 181 милион евра  |  „Лидл“ им ги зголеми платите на вработените  |   ||
   

Миксови Fantasia

 
Миксови за колачи и кекси Fantasia
Логистички податоци:

Назив на производот Нето-количество Баркод Транспортно пакување
Mешавина за палачинки со мелен бисквит  280 г. 5310345002405 8
Mешавина за вафли и палачинки  270 г. 5310345002429 8
Мешавина за чокомафини со какао-лушпи 320 г. 5310345002443 8
Мешавина за мафини со чоколадни капки 310 г. 5310345002955 8
Мешавина за овошен колач со суво грозје 420 г. 5310345002481 8
Мешавина за мраморен колач   400 г. 5310345002504 8
Мешавина за браунис со овес, кокос и какао капки 350 г.  5310345002528 8
Mешавина за солени крекери со овесни снегулки и семиња 360 г. 5310345002542 8
Мешавина за солени мафини со семиња 200 г. 5310345002566 8
Мешавина за мафин со вкус на пица 200 г. 5310345002580 8
Мешавина за браунис 340 г. 5310345002467 8

Маркетиншка поддршкабилборди, автобуски постројки, автобуси, објави во списанија на социјални медиуми...
 
Производител и дистрибутер: „Макпрогрес"
Е-пошта: marina.a@vincinni.com
Фејсбук: Fantasia
Веб-страница: www.makprogres.com.mk
Телефон и факс: +389 33 36 22 89, +389 33 36 22 99
 

 
Новитети за на полица
 
 
 
back to top