IN STORE in your country:
Makedonija   Slovenija   Hrvatska   Srbija   BiH  
Povratak na pocetnu stranu  
  Македонија Недела, 26.06.2016 || Grand Cuvée – светски шампион меѓу црвените вина  |  „Житопродукт“ ја отвори првата пекарница „Твои 5 минути“  |  Пораст на извозот на вино во Азија  |  „Баерсдорф“ го зајакнува менаџментот на синџирот за достава  |  Продолжен рокот за субвенционирање на млеко  |  „Активни зони“ – донација на „Кока-кола“ и „Пивара Скопје“  |  „Еко-инвест“ заинтересиран за преземање на „Палома“  |  „Коп Алеанца 3.0“ отвора 15 нови продавници  |  Реновирање на најголемиот објект на „Меркатор“  |  Увозот на виното осум пати e поголем од извозот  |  Компанијата „Тривит“ стана сопственик на „Клас“ – Лозница  |  „Ревлон“ ја купи конкурентната фирма „Елизабет Арден“  |  „Агрокор“ и „Збербанк“ потпишаа меморандум за соработка  |  „Ла Молизана“ ја проширува дистрибутивната мрежа во Европа и во САД  |   Почна турнирот по бабл-фудбал на „Витаминка“  |  Рекорден пораст на извозот на храна во ЕУ  |  Објавен оглас за закуп на капацитетите на БИП  |  Наскоро производство на сапуни и шампони  |  „Лидл“ најави изградба на најголемиот логистички центар  |  Забрана за извоз на месо и млеко во БИХ  |   ||
   

Чоко чајни колачи 400г

Добро познатите Чоко чајни колачиња од Винчини од сега можат да се најдат во пакување и од 400 г. 

Сè за безпрекорно уживање. Тие се идеална комбинација со чај или со омиленото кафе.

Логистички информации:
Назив на производот Бар-код Нето количество Транспортно пакување
Чоко чајни колачи 5310115007173 400г 8

Производител: ДОО „Макпрогрес"
Дистрибутер: ДОО „Макпрогрес"
Е-меил: info@makprogres.com.mk
Веб-сајт: www.makprogres.com.mk
                www.vincinni.com
Телефон: 033 36 22 89
Факс: 033 36 22 99 
Новитети за на полица
 
 
 
back to top